Kidsrun 2019
Na het succes van vorig jaar is er besloten om dit jaar ook wéér een Kidsrun te organiseren. De kidsrun zal dit jaar tijdens de kermis plaats vinden op zondag 14 juli 2019 om 14:00uur. Alle Erpse kinderen die op de basisschool zitten mogen meedoen en kunnen zich inschrijven via een inschrijfformulier welke op de Erpse scholen worden uitgedeeld. De inschrijfformulieren zullen in de week van maandag 24 juni 2019 worden uitgedeeld in de Erpse scholen. Vervolgens heb je tot en met vrijdag 5 juli 2019 de mogelijkheid om je aan te melden voor de kidsrun. In de Erpse scholen zal een bak/doos worden geplaatst waar de formulieren vervolgens ingeleverd kunnen worden. De Erpse kinderen die buiten Erp naar de basisschool gaan, kunnen indien gewenst ook een inschrijfformulier afhalen en inleveren bij Ramona Kerkhof, Melkerstraat 12. Daarnaast kun je je ook digitaal aanmelden via een speciaal mailadres: kidsrun2019@dorpsraaderp.nl. Graag in de mail het volgende aangeven: Voornaam, Achternaam, Leeftijd, School, Groep, mailadres en of er een begeleider meeloopt. Aanmelden is verplicht!
Het parcours is een leuke ren-route van ongeveer 1 kilometer. De start is op het Hertog Janplein en van daaruit loopt de route via o.a. het Molenpark en het Simeonshof. De bewoners van het Simeonshof worden bij deze alvast van harte uitgenodigd om te komen kijken naar dit spektakel.
Het is geen wedstrijd en er is geen tijdsregistratie. Er mag eventueel 1 begeleider per deelnemer mee rennen. Deelname is gratis voor zowel de kids als de begeleiders. Deelname is wel op eigen risico.
Programma kidsrun 14 juli 2019
13:30u Ophalen startnummer op het Hertog Jan-plein
14:00u Start warming-up, met aansluitend start van de kidsrun
Na afloop kan iedereen natuurlijk een bezoekje brengen aan de kermis op het plein!
Wij hopen op veel fans die deze sportieve kinderen willen komen aanmoedigen!